AKTUÁLNĚ

OZNÁMENÍ ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ    pro školní rok 2021/2022

AKCE MŠ - KVĚTEN - ČERVEN 2021

ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - KVĚTEN 2021

Milí rodiče,

níže najdete informace k úplatě za předškolní vzdělávání za měsíc květen 2021.

TALENTOVÉ ZKOUŠKY ZUŠ Strakonice

Milí rodiče,
níže zasílám odkaz na video ze ZUŠ Strakonice, kde se dozvíte kromě informací o oborech, také konkrétní informace o konání talentových zkoušek do ZUŠ ve Strakonicích. Talentové zkoušky se konají v týdnu od 31.5.2021 - 4.6.2021.
odkaz jsem Vám také zaslala na mailovou adresu.

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ - společné tablo + portréty

čtvrtek 27. 5. 2021 v 10,15 hodin.

Cena 300,- Kč/ série

(portrét 18x25cm, 2xportrét 9x13,1xportrét 13x18, 30ks samolepících fotografií 3x4cm)

Pokud někdo z rodičů o fotografování nemá zájem, prosíme nahlásit!

Děkujeme.

OBNOVENÍ PROVOZU MŠ od 10.5.2021.

Milí rodiče,

od PONDĚLÍ 10.5.2021 je obnoven provoz naší Mateřské školy pro všechny děti, v plném režimu a BEZ povinného TESTOVÁNÍ .

Těšíme se na Vás :-) .

kolektiv MŠ

PROVOZ MŠ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH 2021.

Milí rodiče,

níže najdete informace k provozu naší MŠ o letních prázdninách.

Jolana Tůmová - ředitelka MŠ

ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - DUBEN 2021.

Milí rodiče,

níže najdete informace k úplatě za předškolní vzdělávání za měsíc duben 2021.

Přeji klidné dny.

Jolana Tůmová - ředitelka MŠ

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ.

Vzhledem k současné situaci a nařízené karanténě v naší MŠ prosím rodiče dětí, kteří mají zájem o osobní konzultaci ohledně zápisu do MŠ, aby se se mnou spojili telefonicky. Domluvíme podrobnosti.

MŠ se otevře (pokud ještě nenastanou komplikace) 10.5.2021. Od tohoto data můžete osobně v MŠ podat žádost a potřebné dokumenty k zápisu.

Poštou, přes datovou schránku, či mailem můžete své žádosti posílat od 2.5.2021 - 16.5. 2021.

V případě jakýchkoli dotazů Vám jsem k dispozici.

Sledujte prosím webové stránky, v případě nových skutečností zde budete neodkladně informováni.

Jolana Tůmová

ředitelka MŠ - 724 358 384

UZAVŘENÍ MŠ z důvodu nařízené karantény!!

Vážení rodiče,

z důvodu nařízené karantény KHS bude MŠ ŘEPICE od úterý 27.4.2021 - pátku 7.5.2021 UZAVŘENA!

Kontakt s pozitivně testovanou osobou mohl proběhnout ve dnech 23.4.2021, proto se karanténa týká dětí, které byly ve školičce přítomny tento den.

Je třeba: aby děti v době 14-ti denní karantény omezily sociální kontakty a podstoupily kontrolní PCR test viz. níže pokyny.....

Na děti lze vystavit přes dětského lékaře ošetřování člena rodiny.

Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však zvýšit hygienická pravidla a sledovat svůj zdravotní stav.

Jestliže se na webových stránkách neobjeví další upřesňující sdělení nebo Vám nepřijde informace do WhatsAppové skupinky, např. o prodloužení karantény apod., tak informace výše jsou platné a MŠ bude 10.5.2021 opět v provozu!

Přeji všem hodně zdraví a klidné dny

Jolana Tůmová - ředitelka MŠ

Nové testovací sady v MŠ od pondělí 26.4.2021 - informace

Milí rodiče,

v tomto týdnu nám budou dodány nové testovací sady AG testů. Jedná se o jiné testy, než jsme měli dosud, proto zasílám instruktážní video a leták k testům SINGCLEAN.

Přejeme klidné a příjemné dny.

kolektiv MŠ

instruktážní video:

PROVOZ MŠ od pondělí 26.4.2021

Po dohodě se zřizovatelem bude MŠ ŘEPICE od pondělí 26.4.2021 v provozu od 6,45 - 15,00 hodin.

Toto rozhodnutí platí do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Jolana Tůmová -ředitelka MŠ

ÚPLATA - BŘEZEN 2021

Milí rodiče,

v přiloženém dokumentu najdete informace k úpravě úplaty za předškolní vzdělávání v měsíci březnu 2021.